logotyp
Login

Penzion

Ubytování v penzionu Dvůr Králové nad Labem u ZOO

Ubytování v penzionu Dvůr Králové nad Labem u ZOO

Při Vašem výletu do ZOO Vás rádi uvítáme a poskytneme Vám ubytování v milém penzionu přímo ve Dvoře Králové nad Labem, Penzion u Venduly. Ubytování v penzionu U Venduly je jedno z nejbližších u ZOO Dvůr Králové. Podívejte se na mapku, jak se k nám dostanete  a uvidíte, že od nás do ZOO je to "co by dup".  A to skutečně doslova, protože pěšky budete u vchodu do ZOO od nás během pár minut. 

V rámci ubytování ve Dvoře Králové u Venduly se můžete stravovat v naší restauraci s klasickou českou kuchyní, kde nechybí gulášek, svíčková nebo rajská. Pokud přijedete autem, budete naprosto bez starostí s parkováním, to u nás jako hosté v rámci ubytování máte zajištěné. Stejně tak je Vám k dispozici internetové připojení zdarma, to vše v rámci ubytování u ZOO ve Dvoře Králové. A co je zde ojedinělé a výhodné? Účtujeme za obsazené lůžko, tedy neplatíte za něco, co nevyužijete! Ceny za ubytování najdete v našem ceníku.Užijte si tedy výlet do ZOO bez starostí.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, takže po návštěvě ZOO si můžete dopřát klid a soukromí. Děti jsou u nás vítané, protože počítáme, že důležitými návštěvníky ZOO budou rodiny s dětmi. Na pokoji je televize, jako standard ubytování. V penzionu se nachazí místnost, kde naleznete ledničku, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, ořívač kojeneckých lahví a stolek s židlemi.  Příjemný podvečer můžete strávit na zahrádce nebo zastřešené terase patřící k naší restauraci. U penzionu je dětské hřiště, kde si mohou Vaše děti hrát.

Pokud budete mít jakékoli otázky k ubytování, či zájem si místo v penzionu u ZOO rezervovat, využijte některý z našich kontaktů.

Těšíme se na Vás v Penzionu U Venduly!

Možnost připojení k internetu ZDARMA!

V rámci ubytovaní máte u nás možnost být stále online a WiFi je Vám k dispozici zcela zdarma!

ZOO Dvůr Králové


ZOO ve Dvoře Králové je krásná a rozsáhlá, a její pavilony a volné výběhy lákají k minimálně dvoudenní návštěvě. Otevírací dobu a cenu vstupného do ZOO najdete na oficiálních stránkách ZOO Dvůr Králové nad Labem. V ZOO si nenechte ujít projížďku Safaribusem mezi volně pobíhajícími zvířaty jako jsou zebry, pakoníci nebo antilopy. Děti v ZOO ve Dvoře Králové mohou využít malý ZOO vláček, projíždějící kolem výběhů. Rádi Vám podáme bližší informace během Vašeho ubytování, ať už o provozu ZOO nebo o možnostech výletů do okolí.

Rezervace ubytování - ozveme se Vám

*
*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Penzion u Venduly

Jídelní lístek - hotová jídla

Svíčková na smetaně, houskový knedlík

Plněný bramborový knedlík uzeným, zelí, cibulka

Hovězí guláš, houskový knedlík

Hovězí zadní, brambor, tatarská omáčka

Rajská omáčka, hovězí zadní,těstoviny

Játra na slanině, rýže

Ovocné borůvkové knedlíky, cukr - skořice

Smažené žampioný, brambor, tatarská omáčka

Penzion u Venduly

Kontakt

Drahomíra Kozová
Štefánikova 1094
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Navštivte v našem okolí

Přehrada - Les Království

Když se řekne přehrada, mnohý člověk si asi představí mohutné ošklivě šedé betonové monstrum jehož základní funkcí je zadržovat vodu. Avšak není tomu tak u přehrady na Labi nedaleko Dvora Králové zvané Les Království (je možné se setkat s názvy Těšnov, Bílá Třemešná). Tato přehrada dokonale spojuje technické řešení s estetickou stránkou stavby

Jánské Lázně - lanovka na Černou Horu

Kabinková lanovka Černohorský Express v provozu od 8.30 do 16.00, jednotlivá jízda v 17.30. Dále v provozu 4-sedačka Protěž a 4 vleky.

Obří akvárium v Hradci Králové

ENVI DŮM s Obřím akváriem v samém centru Hradce Králové má svým návštěvníkům nabídnout bezprostřední kontakt s tropickou přírodou, chvíle odpočinku a sportu. Obří akváriumŽ bylo otevřeno v roce 1998 jako první veřejné akvárium ve střední a východní evropě. Jedná se o největší sladkovodní akvárium.

ZOO - Safari

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do zoo. V ZOO Dvůr Králové vás čeká tajuplná Afrika, aniž byste museli cestovat přes devatero hor a devatero řek.

Pevnost Josefov

Jméno získala pevnost po svém zakladateli. Dne 3.října 1780 dohlédl císař Josef II. na položení základního kamene. To se jí ještě říkalo Ples. Tak se nazývala obec, která zde stávala před stavbou. Přejmenována byla až po císařově smrti.

Betlém (Kuks)

Areál Nového lesa u Kuksu, neboli Betlém v Novém lese je unikátní ukázkou barokního sochařství 18. století. V areálu lesa najdeme barokní sochy a reliéfy vytesané do okolních skal. Areál je nazýván také Betlémem podle nejvyhledávanějšího sousoší a to Betlému.

Babiččino údolí - zámek Ratibořice

Oblast kolem Ratibořic vešla do dějin slávy především díky spisovatelce Boženě Němcové. Silný a zároveň prostý příběh o babičce jasně vykreslil krásu a vznešenost kraje, ležícího v okrese Náchod.

Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové nad Labem

Návštěvníkům jsou k dispozici plavecké bazény a brouzdaliště, mnohá hřiště v areálu zajišťují návštěvníkům bohaté sportovní vyžití.

Zámek Kuks

Kuks samotný je nejvíce proslulý barokními sochami M. B. Brauna a někdejším lázeňským areálem. Okolí je proslulé krásnou přírodou, historickými a uměleckými památkami a tím i bohatými možnostmi pro výlety, odpočinek a zábavu.

 login-
HOME - Ubytování Dvůr Králové nad Labem u ZOO. Penzion U Venduly.
Telefon: +420 605 097 601
e-mail: penzionuvenduly@seznam.cz

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign